За підтримки Золотоніської міської ради та з ініціативи депутата Валентини Боченкової у місті відбувся форум-зустріч “Жінки, які надихають”. Захід зібрав жінок різних соціальних статусів, професій, віку та національностей. Багатодітні матері та молоді матусі, жінки-волонтери та жінка-військовий, представниці асирійської та ромської національностей, бабусі та молоде покоління шукали відповіді на одне запитання: як бути успішною? Кожна представниця прекрасної половини людства розповіла свою історію.

Бізнес-леді, присутні на заході намалювали словесний портрет сучасної жінки, багатодітна мама Любов Дрожко зазначила, що діти лише надихають на нові звершення, жінка-військовий поділилася, як на її професію реагують чоловіки, майстри каси та ресторатори надали практичні поради для жінок у сучасному суспільстві.

Насамкінець Валентина Боченкова презентувала основні принципи громадської організації “Вулик ідей Златокраю”. За словами депутатки така організація вже зовсім скоро почне свою діяльність у Золотоноші та стоятиме на захисті прав і свобод жінки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).