Гімназія ім. С.Д.Скляренка активно долучилась до Всеукраїнського проекту  «Smart  school» та  підписала меморандум про співпрацю.

Спеціалізована школа №2 інформаційних технологій стала переможцем всеукраїнського конкурсу проектів серед 100 інноваційних шкіл України «Просування  громадянської освіти в початковій школі в контексті нових державних  стандартів».

Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3 долучилася до проекту “Демократична школа”Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні, націленого на підтримку реформ з децентралізації та демократизації середньої освіти в Україні.

Гаврюшенко Анна, вчитель інформатики гімназії ім. С.Д.Скляренка, отримала сертифікат за результатами опанування програмою навчального курсу «Досвід успішних реформ естонської і фінської освіти для України ІІ  Міжнародного інтернет-марафону за темою «Досвід освіти ХХІ ст.. Європейський контекст».

Кодак  Наталія, вчитель економіки  спеціалізованої школи №1, виборола перемогу в обласному конкурсі проектів «Підприємництво змінює світ».

Грекало Тетяна, вчитель української мови ЗОШ №6, стала лауреатом Міжнародного   конкурсу для вчителів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).