У Золотоноші відбувся другий півфінал “Ліги сміху”. На розсуд глядачів 4 команди “Кавомани”, VIP, “Без назви”, “Контрольний постріл” презентували два конкурси. “Золоте крісло тренера” цього разу вартувало 2800 грн, його викупив мешканець міста Руслан Соя.

Розпочала боротьбу команда”Контрольний постріл”, вони презентували Тараса Шевченка у сучасності, адже тема першого конкурсу “Якби ви знали паничі”. Збірна команда учасників усіх  сезонів”Без назви” вдалася до “відвідин” бабака та центру стерилізації собак, чим викликала схвальні відгуки залу.

Фаворити гри “Кавомани” показали сільські замальовки,

а вчителі гімназії “VIP” – суд над жінками, які святкували 8 березня. Прокурором у виставі був голова обласної ради Олександр Вельбівець, який цілком вжився у роль.

Видовищним був і конкурс пісні. Вразили вокалом кавоманівці.

віпівці “взяли публіку” танцями,

військові – незвичним молодіжним гумором,

“Без назви” деталізованою постановкою.

Боротьба була запальною, дехто з учасників та вболівальників навіть забули про соціальну місію проекту, борячися “за життя” у гумористичному конкурсі. Однак незмінний ведучий нагадав усім, що головне-допомога людям.

Так три команди, окрім військовослужбовців, гратимуть у фіналі, який запланували на 18 травня.

Мешканці ж міста Андрій Широкий та Наталя Багрова отримали, за допомогою Золотоніської ліги отримали на лікування по 10 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).