У п’ятницю, 30 березня, відбулася зустріч між волейбольними командами міста і району на суперкубок пам’яті Анатолія Адаменка. Цей турнір за ініціативи учнів і послідовників великого майстра став традиційним, але лише два роки тому набув офіційного характеру.

Минулого року володарями головного призу змагань стали волейболісти збірної Золотоніського району. Цьогоріч суперкубок здобула команда міста. Золотими переможцями стали: Віталій Войцехівський (капітан), брати – Олег і Юрій Хомути, Богдан Артеменко, Олександр Рудь, Олексій Черкас, Влад Лонгов, Віктор Ткаченко та Валерій Федорець. Гра видалася напруженою і складною для обох сторін. Районна команда, кістяк якої складали волейболісти піщанського «Маяка» на чолі з Олександром Шевченком, за всяку ціну намагалася втримати досягнуті висоти, а для міських волейболістів здобуття трофею стало справою честі. 


Перша партія завершилася з рахунком 25:20 на користь команди Олександра Шевченка, у другій перевага була на боці збірної Віталія Войцехівського – 25:16. З перевагою у 4 м’ячі завершився третій поєдинок, де перемогу святкували піщанці. Та четверта частина зустрічі знову була на боці містян – 25:15. Остання, п’ята партія завершилася перемогою збірної Золотоноші. Тож і суперкубок залишився у місті! 


Головним суддею змагань був досвідчений і незворушний Володимир Тараненко, допомагав йому Микола Строкань.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).