Відбулася 33 сесія Золотоніської міськради, на обговорення було винесено 41 питання. Дослухавшись до побажань містян, питання щодо затвердження Великого герба міста було знято з порядку денного для подальшого опрацювання, дослідження та обговорення.

Депутати одноголосно затвердили звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку та Стратегії розвитку міста на період 2020 року за 2016-2017 роки. Перед присутніми прозвітували голови постійних комісій. Міські обранці затвердили і програму «Обдаровані діти – 2018», своїм рішенням погодили створення установи КП «Інклюзивно-ресурсний центр». Депутатським голосуванням було дозволено КП «Міський водоканал» отримати фінансування з АБ «Укргазбанк» на закупівлю комунальної техніки.

Найгарячішим стало питання про взяття на баланс управління житлово-комунального господарства плит та передачу їх у власність КП «Золотоніський міський ринок». Під час обговорення було також оприлюднено інформацію про те, що Облспоживспілка прагне привласнити майно, яке розташоване на території ринку. Міська влада задля захисту підприємців звернулася до Міністерства юстиції і рішення про реєстрацію бутиків за спілкою відмінено. Наразі невідомо як зреагують на ці події підприємці, чиї торгові точки прагнули привласнити, і як Облспоживспілка може пояснити свої дії.

А поки відбувалася сесія, Апеляційний суд за поданням міської влади та керівників ринку,  зупинив розгляд справ щодо КП “Міський ринок”,  до розгляду аналогічних засідань у Верховному суді.

Депутати проголосували за ряд земельних питань, про надання дозволу деяким громадянам на розробку технічної документації із землеустрою, про розробку детальних планів території міста тощо. Насамкінець начальник УЖКГ Олександр Флоренко прозвітував про ремонт асфальтного покриття. Посадовець зазначив, що з понеділка планується приступати до ямкового ремонту основних вулиць міста, наразі йдуть підготовчі роботи. Обурення головного комунальника міста викликав інцидент, який стався нещодавно із золотоніськими дорожниками. Отримавши наказ про засипку великих ям на дорогах щебенем, хлопці натрапили на неадекватни х містян. Які, використовуючи нецензурну лексику та кулаки розповідали дорожникам, як необхідно виконувати роботу. За результатами таких дій була написана заява у поліцію. Олександр Флоренко зазначив, що ями, у яких стояла тала вода закидували щебенем, аби машини не пошкодили собі колеса, а також для того, щоб запобігти подальшій руйнації покриття. Таке рішення було логічним, асфальт у калюжі ніхто не ложив – додає посадовець. Начальник УЖКГ закликав цінувати працю інших людей і спілкуватися у більш цивілізованому форматі.

Міський голова традиційно у кінці зібрання наголосовим на досягненнях міста, що відбулися у міжсесійний період: частковий ремонт напірного колектора, 19 нових світлоточок, перемоги у трьох предметних олімпіадах Всеукраїнського рівня, ямковий ремонт вулиць Шевченка та Благовіщенської, спортивні перемоги містян, придбання реанімобілю (спів фінансування 600 тисяч гривень) тощо.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).