Ось вже п’ятий місяць, переформатувавшись на воєнний лад, кожен з нас формує свою частку для зміцнення тилу. Учасники аматорського фольклорного колективу «Надвечір’я» Благодатнівського СБК лише за червень виграли чотири конкурси (два з яких міжнародні) задля благодійної підтримки наших героїчних ЗСУ. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

— Ми завжди активно брали участь у фестивалях та вокальних змаганнях, тому підписані в соцмережах на різні зустрічі. Наприкінці травня угорські організатори надіслали нам запрошення для участі у міжнародному фестивалі пісні. Дедлайн був за тиждень, – розповіла керівниця колективу Любов Боровик.

За два дні талановита учасниця гурту , колишня вчителька Ніна Кравченко написала 6 куплетів слів до пісні «Хай буде мир». Музику підібрала Любов Яківна.

— Пісня була довга і я ніяк не могла зрозуміти, як ми її швидко вивчимо. Тоді взяла рулон шпалер, написала на ньому слова. Діти тримали перед колективом списаний папір, внуки розгорнутий прапор, а ми всі разом співали. Акомпанував – баяніст Віктор Міщенко, – деталізувала історію жінка. Відеозапис скинули в останній день прийому заявок.

У конкурсі брали участь 600 ансамблів. До фіналу дійшло 139. Лауреатами першої премії стали учасники благодатнівського колективу.

— Другий міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Нас єднає Україна» проходив у місті Харків. На нього ми відправили дві пісні. Благодійним внеском для участі від нас стали сім ящиків продукції для воїнів у Харкові. Не можна було без сліз дивитися на обличчя хлопців на фото, коли до них дійшли посилки. У такі моменти розумієш, що робиш все правильно, – ділиться спогадами жінка.

Ще у двох фестивалях «Мости над Россю» (Корсунь) та Дистанційному Міжнародному Благодійному Українсько-Польському Чемпіонаті Мистецтв «Гаряче літо без кордонів -2022» виграли бронзу та гран-прі відповідно.

— Всі ці фестивалі я обирала свідомо через їхню ініціативність допомогти ЗСУ – всі кошти добровільних внесків учасників спрямовувалися на допомогу українським воїнам, – підкреслила важливість своєї позиції волонтерства Любов Яківна.

Так благодатнівські автентичні співачки не тільки популяризують українську творчість, а й закликають не складати руки й не хилити голови у важку годину. Жіноча витримка, солідарність, мужність, незламність варта великої поваги.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).