В рамках Акції «Створюємо ліси разом», що стартувала 21 березня у Вільхівському лісництві створили 1 га лісових культур. В акції взяли участь староста села Вільхи Новодмитрівської ОТГ Ольга Катрецька та староста села Коробівка Золотоніської ОТГ Сергій Кожем‘яка. Також до акції долучився колектив апарату лісгоспу.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/l3.jpg)
Для більшості ця робота знайома, тому учасники взяли мечі Колесова та сіянці та стали до роботи. Пару годин роботи і створений 1 гектар лісових культур.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/l3-1.jpg)
«Створення лісових культур важлива та відповідальна справа. Весною цього року лісівниками Золотоніщини вже створено 35 гектари лісових культур. Культури створюються власним посадковим матеріалом та обов’язково обробляються суперабсорбентами» – зазначив директор лісгоспу Микола БАС.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/168815209_799242007358424_6057964572076478219_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=A-4iBN1kpfEAX9Ur6lB&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=35fce62b10faa56030e9547c74400746&oe=608F181F)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/168879463_799242040691754_5381398011350932329_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=f9OiMgbt-FYAX9ytf7Q&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=25b48022e74e3eb590f9c4974d065ce8&oe=608ED8A1)
+9
Андрей Штанько, Вікторія Костогриз та ще 54
9 коментарів
7 поширень
Подобається
Коментувати
Поширити
9 коментарів
-
3
-
Подобається
- Відповісти
- Поширити
- 12 год
Aleksiy Pelipenko відповів3 відповіді8 годМОЛОДЦІ!!! А на коментарі не зважайте, для диванних експертів все буде не так, ( зроби -показуха , нероби – погані, все передбачено, і жодний диванний експерт який тут критикує , що все не так, що все пропало, не піде і не допоможе, знайде купу відмаз…Показати більше…4
-
Подобається
- Відповісти
- Поширити
- 9 год
- Відредаговано
Показати ще 2 відповіді-
АктивнаМарія Шевченко
позитив це добре. В свій час навчаючись у школі ми висаджували ліс, тепер його безжалісно знищили. Це свавілля продовжується навіть коли визначено “час тиші” Коли виросте і чи виросте новий ліс? Це кривавий бізнес. Природа цього не прост…
Показати більше…1
-
Подобається
- Відповісти
- Поширити
- 4 год
-
-
Інформація
Обговорення подій та життя Золотоніської ОТГ
Загальнодоступна
Будь-хто може переглядати учасників групи та їхні дописи.
Видима
Будь-хто може знайти цю групу.