Чергова нарада комунальників мала низку вже звичних для поточного періоду запитань, до яких додалися жваві обговорення та пошук шляхів їхнього вирішення. Це зумовлено тим, що літо – як календарне, так і фактичне – вже позаду, а осіння пора від самісінького початку вже принесла перші холоди. Всі розуміють, що це – поки лише перші дзвіночки зими, проте сама вона – не за горами. Що вже вдалося підготувати, що на завершальній стадії, що ще не починали і хто додає труднощів комунальникам – про це та інше читайте у матеріалі видання Золотоноша.City.

У штатному режимі

Свої звичні підготування до холодів продовжують «Янтарь» та «380 В». Останні виконують штатні роботи з освітленням, як по місту, так і у сільській місцевості. «Базис Плюс» займається проблемним питанням заготівлі дров, на отримання яких було подано безліч заявок до управління житлово-комунального господарства. Загалом, як відзначив очільник УЖКГ Артем Харін, натепер необхідно 156 кубів деревини, що дорівнює приблизно 30 забитим по вінці автомобілям.

Староста Кропивни, Маліївки і Щербинівки Олександр Кипич зауважив, що лише для його потреб знадобиться щонайменше 12 з них. Це може здатися дивним, проте насправді – все логічно: люди у цих селах прийняли до себе чимало переселенців, а крім того – тамтешні хати у переважній своїй більшості не під’єднані до газопостачання. Інші старости загалом мають ті ж питання, які поступово вирішуються. Зокрема, лунали звернення щодо ремонту доріг, адже люди у селах звертають увагу, що в Золотоноші вже розпочалися подібні роботи і справедливо сіпають своїх очільників, очікуючи на аргументовані коментарі. На це заступник міського голови Олександр Флоренко порадив старостам ознайомлюватися з тендерними процедурами, щоб розуміти – що, як і де буде виконуватися, коли ці тендери оголошуються, які роботи у них закладені і на що сподіватися мешканцям. На думку посадовця, це буде цілком дієвий спосіб комунікації та донесення інформації до громадян.

Ініціативи в Благодатному

Староста Благодатного Дмитро Шевченко розповів, що підвальне приміщення школи вичистили від непотребу і загалом звільнили чималу квадратуру.

Тепер треба провести ще низку дрібних робіт і діти зможуть вчитися в офлайн режимі, адже з’явиться укриття.

Крім того, завзята молодь Благодатного, надихнувшись прикладом Молодіжного клубу журналістики, запланували собі першу толоку, а староста, щоб підтримати цей задум і не дати вогню в дитячих очах згаснути, міркує над тим, щоб виокремити під потреби новоутвореного руху в селі один зі шкільних класів. Активна молодь не зважає, ані ні негаразди, ані на пору року і впевнено, за підтримки владців, крокує до поставлених цілей.

Балада про підрядників

Заходити у зимовий період з незавершеними роботами – чи не найгірший із можливих планів дій. Саме тому наразі посадовці намагаються підганяти підрядників, зокрема тих, які займаються дорогами. Як зауважив Олександр Флоренко, поточний підрядник не виправдав покладених на нього надій. По-перше, вони не до кінця відпрацьовують зобов’язання, і якщо другорядні дороги їм зарахують у перелік виконаних робіт, то вулицю Шевченка – ні.

Олег Масло зазначив, що ніхто не стане виплачувати їм кошти, доки не буде проведена низка робіт, від яких підрядники воліли б ухилитися.

Дорога біля колектора, недільний ринок, другий квартал, не проведені розрахунки із субпідрядником тощо. Тож питання було поставлено руба: нехай доробляють те, що вже почали, хай прибирають за собою і кінець – роботу припинити, позитивних відгуків – не давати.

Тож, чи готова Золотоніщина?

На тлі усіх піднятих питань, можна зробити висновок: за теперішніх обставин ніколи не можна бути готовим на всі 100% ні до чого. Проте Золотоніщина іде до поставлених задач у хорошому, бадьорому темпі: роботи виконуються, розпочате – підтягується до належного результату, а найбільш нагальні питання – зустрічають жвавим обговоренням та невідкладною реакцією з боку органів влади, аби якнайшвидше забезпечити задоволення потреб усіх жителів громади.

Безумовно, у кожному з цих процесів виникають свої складнощі та перипетії. Подекуди вони навіть переростають в емоційні перепалки на подібних нарадах, але головне – вчасно схаменутися, згадати про те, що всі працюють на одному фронті та крокують до спільної мети.

— Спокійно і дружно, без зайвих нервів та чвар працюємо далі, вирішуємо питання послідовно, опираючись на реалії та можливості сьогодення. За нами – люди, які чекають від влади дій та мудрих рішень, тож ми не має права давати слабину і розчаровувати їх. Працюємо! – завершив нараду надихаючими словами Олександр Флоренко.

Золотоніщина – готова!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).