Звернення золотоніських депутатів до міжнародної спільноти

7 березня депутати Золотоніської міської провели друге пленарне засідання 18 сесії. Головний лейтмотив зібрання – ухвала Звернення депутатів до міжнародної спільноти щодо закриття повітряного простору над Україною. Його зміст цитує видання Золотоноша.City:

Україна бореться за свою державність, свою землю і свій народ. Спільна трагедія і терор від ідеологів «русской весны» згуртували нашу націю, як ніколи. Ця війна є боротьбою за існування таких понять, як повага до людської гідності, свободу, демократію, рівність, верховенство права та права людини для всього світу.

Від вас ми вимагаємо лише єдиного: ЗАКРИТИ ПОВІТРЯНИЙ ПРОСТІР НАД УКРАЇНОЮ! Щоб ворог не міг більше накривати наші міста і села з неба, а рідна земля допоможе нам вигнати окупантів назад, у їх лігво!

Звернення адресоване до:

Президентів США і Франції,

Канцлера Німеччини,

Прем’єр-міністра Великобританії,

Генерального Секретаря НАТО,

Урядів та парламентів країн-членів НАТО,

Послів та дипломатичних корпусів усіх держав НАТО.

Головуюча на сесії – секретар ради Наталія Сьомак наголосила: «Ми звертаємося до міжнародних партнерів, які мають вплив на російського агресора, який віроломно напав на Україну. Чекаємо від них рішучих дій на підтримку українського народу».

Нагадаємо, що напередодні депутати вже прийняли рішення про закриття повітряного простору над Україною. Тепер до цього додають ще й звернення.

У ході засідання депутати обговорили актуальні питання, які потребують оперативного реагування і контролю. Йшла мова про спекулятивні націнки на продукти, які почасти сягають 40-50%. З цього приводу народний депутат України Віталій Войцехівський наголосив, що є відповідна постанова Уряду про певні обмеження на товари першої необхідності. У Постанові зазначено, що підняття цін має контролювати Держпродспоживслужба. Головуюча зазначила, що з представниками бізнесу відбуваються зустрічі, де порушується питання підняття цін. У подальшому визначатимуть, як місцева влада може контролювати зростання цін у законодавчому полі. Поінформовано депутатів і про алгоритм дій з прибулими переселенцями.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).