Цього тижня відбулося кілька зустрічей посадовців громади із жителями Золотоноші. Традиційно «збори на кварталах» збирають небайдужих, активних мешканців, які воліють обговорити місцеві проблеми, додати ідей чи запитати деталі у спеціалістів, повідомляє видання Золотоноша.City.

Делегація у складі народного депутата України Віталія Войцехівського, помічника-консультанта Володимира Тернового, першого заступника міського голови Олега Масла, заступника міського голови Олександра Флоренка та начальника відділу зв‘язків з громадою Лариси Головань приїхала на 14 квартал, поблизу метеостанції. На зустріч прийшло близько тридцяти золотонісців.

Віталій Олександрович розповів про роботу парламенту під час воєнного стану, допомогу країн-партнерів, обговорили останні прийняті законопроєкти. Людей цікавили наболілі питання сьогодення: яким буде навчання, як платити за газ?

Зустрічі на кварталах: дороги, навчання, платіжки за газ

— Безпека дітей перед усім, – зазначив народний обранець. І заспокоїв: – Щодо опалювального сезону, то наразі на пів року накладений мораторій на підвищення ціни на газ. Обговорили проблеми внутрішньо переміщених осіб. Чиновник наголосив, що у зв’язку з обов’язковою евакуацією населення зі східних регіонів країни незабаром до Золотоніщини очікується притік українців зі сходу. Тому закликав містян всіляко допомагати хто чим може.

На зборах вкотре піднімалося питання спалювання сміття. Спеціалісти детально розповідали про методи і способи вивезення сміття, а також шкоду від його горіння.

Наступною локацією для перемовин став майданчик по вулиці Івана Франка. Він об’єднав активних жителів кварталів №20, 21 і 23. Найактуальнішими були питання щодо ремонту доріг, стежки до кладовища, ділянки з гранвідсіву на автобусній зупинці й обрізки аварійних дерев на районі.

— Дорога до кладовища по вулиці Некрасова потребує ямкового ремонту. Наразі триває процедура закупівель. Кілька років тому по вулиці Івана Франка встановили зупинку і зробили покриття із гранвідсіву. Жителі району дуже просять заасфальтувати цю ділянку. Там кілька квадратних метрів. Ми пообіцяли, що під час ремонту вулиці зробимо і це, – розповів деталі зустрічі заступник міського голови Олександр Флоренко.

Наприкінці зібрання Віталій Войцехівський звернувся до присутніх з проханням: якщо в когось є родичі, знайомі, які потрапили в полон чи зникли безвісти – звертайтеся до помічників народного депутата або безпосередньо у Золотоніську міську раду.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).