Сьогодні, незважаючи на перешкоди електропостачання, у залі засідань міської ради за ініціативи депутатів міської ради відбулася зустріч народного депутата Віталія Войцехівського з аграріями Золотоніського району.

Відбувся відвертий діалог із аграріями, які висловили свої думки, побажання, поділилися проблемами, які виникають у непростих сьогоднішніх умовах.

Розпочинаючи зустріч, запросили до слова Марченка Анатолія Васильовича, директора СТОВ «Чапаївське», с. Благодатне, який розповів загальне становище виробництва та вказав на вкрай важливі проблеми. Директор зауважив на тому, що потрібна стабільна цінова політика задля уникнення банкрутства.  До дискусії приєднався завідувач виробництва фермерського господарства «Мрія» с. Хрущівка, який розповів про непорозуміння з кредитами банку.

У ході обговорень свою думку висловив Том Марія Хендрік Ван Гоі, очільник СТОВ «Гранекс – Черкаси», с. Деньги, щодо невдоволення за високу ставку послуг залізничних перевезень.

– Сьогодні дійсно ви, представники аграрного сектору, тримаєте економіку держави та формуєте бюджет. І з усього вами сказаного, я вимушений з вами погодитися, що у цій ситуації крайніми виявляються аграрії. Бізнес враховує чомусь тільки свої інтереси без огляду на державу, а ваша праця, ваші внески, ваша постійна допомога залишається осторонь. Якщо і надалі буде таке відношення, то держава буде знесилена, але, я впевнений, що наш президент цього не допустить, – сказав Віталій Войцехівський.

Як підсумок зустрічі, всі проблемні питання були озвучені та домовлено про подальші індивідуальні зустрічі із представниками аграрного сектору.

Все буде Україна!


Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).