21 жовтня до нашого міста з неофіційним візитом завітав міський голова Верхньодніпровська (Дніпропетровщина) Геннадій Лебідь та очільник комунального підприємства. Гості мали на меті на власні очі пересвідчитися у вмінні господарювати та перейняти досвід у комунальній галузі. Як поділився заступник міського голови журналістам видання Золотоноша.City, з господарських питань Олександр Флоренко, їх цікавило лише одне питання: «Як, маючи ідентичний бюджет, ви вправляєтеся і в напрямку благоустрою, і з дорожнім фондом?»

Заїжджі посадовці відвідали дитячий майданчик з елементами інклюзії, пройшли до локації майбутнього парку Перемоги, оглянули басейн у гімназії, побували на станції знезалізнення води на кварталі №3, поцікавилися роботою міських очисних споруд, завітали на територію підприємства, що займається благоустроєм Золотоноші – «Базис плюс». Дніпровці були вражені облаштуванням тепличного господарства. Їх цікавило буквально все: як налагоджений обігрів, коли закладається розсада, процес пасинкування. Не меншу зацікавленість проявили, побувавши у котельні багатопрофільної лікарні.

Секретар міської ради Наталія Сьомак зустріла гостей, а Олександр Флоренко, начальник УЖКГ Артем Харін та очільниця ПП “Базис плюс” Олена Козлова провели екскурсантів площею Героїв Майдану та Алеєю троянд.

Навіть перші заморозки не зашкодили цвітінню 2-кілометрової алеї чорнобривців. Гості це теж взяли на озброєння.

— Ми живемо у Золотоноші і різні локації, об’єкти стають для нас звичним явищем, – каже Наталія Сьомак. – Буденні клопоти, що є складовою нашої командної роботи, реалізують значимі проекти. Ми не придаємо цьому значення, а гостям-колегам усе відразу кидається у вічі. І у такі хвилини ще більше пишаємося своєю Золотоношею і людьми, котрі продукують цю красу, порядок і затишок.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).