12 березня до Золотоноші завітала команда чинних бійців третьої окремої штурмової бригади. Захисники України з позивними “Бик”, “Студент” та “Індик” розповіли про один із найбільш відомих підрозділів Збройних сил України та переваги служби у ньому.

Військовий із позивним “Бик” поділився досвідом проведення бойових дій й розповів, що під час операцій у кожної групи є дві основні задачі: виконати поставлене завдання та зберегти життя особового складу. Також зазначив, що зараз “Азовський” рух у Збройних силах представлений третьою штурмовою бригадою, 12-ою бригадою НГУ “Азов”, а також підрозділом “Кракен” у Головному управлінні розвідки.

Під час спілкування військові вчергове наголосили, що у бригаді цінують дух побратимства. Саме тому, кожному бійцю, який потрапляє на фронт, приділяють максимальну увагу. Також зауважили, що у їхньому підрозділі підтримується порядок. Окремо наголосили – алкоголь та інші стимулятори свідомості вкрай неприйнятні.

Бойові гості нашої громади розповіли, що 3-я окрема штурмова бригада має свій молодіжний рух під назвою «Центурія». Ця організація займається підготовкою майбутніх поколінь воїнів.

Окремо зазначили, що у 3-й ОШБ є пробний тиждень під назвою «Хто, ти воїн?». Під час цього випробувального терміну людина з цивільного життя може ознайомитися з військовим повсякденням і це не вимагає укладання контракту. Відповідно й запросили охочих пройти анкетування.

Зустріч відвідав заступник міського голови Олександр Флоренко. Подякував Воїнам за їх патріотичну позицію та за відносно мирне небо над Золотоніською громадою. Окремо посадовець відзначив співпрацю між міською радою та Воїнами, які представляють Азовський рух. Анонсував допомогу з міського бюджету на закупівлю ударних і розвідувальних дронів, автомобіля та іншого обладнання, яке дуже необхідне азовцям під час виконання бойових завдань.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).