21 липня до Золотоноші завітали представники Бердичівської міської ради – заступник міського голови Руслан Квятківський та радник мера Артур Іваненко. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Бердичівці відвідали Золотоношу: чим вразило гостей наше місто

— Гостям дуже сподобалося наше квітуче місто. Ми побували на станції знезалізнення води, де вони скуштували очищену воду, показали інклюзивний майданчик і набережну, відвідали басейн, відвідали кілька золотоніських підприємств. Візитери високо оцінили роботу муніципальних інспекторів. Зазначили, що хочуть перейняти наш досвід з процедури оголошення та проходження тендерів, а також залучення приватних підприємств для благоустрою міста, – розповів заступник міського голови Олександр Флоренко.

– Особливе враження на гостей справив екстрим-парк у таборі «Максимум». «Я і подумати не міг, що в нас в Україні існує щось подібне!,- прокоментував побачене Артур Іваненко.

Оглянули автопарк комунальної техніки, поцікавилися зайнятістю і навантаженням, з яким справляються багатофункціональні тракторці «Аванти» та придбана у минулому році підмітальна машина. Побували на кварталах міста. Зокрема, відвідали восьмий мікрорайон, що охоплений великогабаритними баками для збору ТПВ. Гостей зацікавив досвід золотонісців з організації контейнерної схеми вивезення сміття, оскільки у Бердичеві налаштований тільки подворовий вивіз. Велике здивування викликала у посадовців міста-побратима котельня у зош №6, де облаштовано газове та альтернативне опалення.

Під час ділової екскурсії Золотоношею гостей з міста-побратима супроводжували – секретар міської ради Наталія Сьомак, заступник Золотоніського міського голови Олександр Флоренко, начальник Управління житлово-комунального господарства Артем Харін, очільниця ПП «Базис плюс» Олена Козлова, директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов та депутат міської ради Віктор Душка.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).