Сьогодні на центральній площі міста працівники ПП «Базис плюс» встановлюють новорічну ялинку. Каркас зеленої красуні доправили вантажівкою. За словами очільниці підприємства Олени Козлової, цьогорічна ялинка буде пишніша за свою попередницю, яку золотонісці прозвали кокеткою. Пише zoloto.city

 – Висота дерева становить дванадцять метрів. На її «оздоблення» використаємо 228 зелених саджанців. Всі хвойні вирощені у Ліплявському лісі спеціально для новорічних свят, – розповіла подробиці Олена Олександрівна.

У вівторок працівники комунального підприємства  розпочали підготовку до новорічних свят. На площі вже стоять запряжені в сани олені та хатинки Святого Миколая. Цього року золотоніська алея троянд поповниться об’ємними прикрасами, які вже почепили електрики ТОВ «380 В». До 16 грудня площа Героїв Майдану буде повністю готова до святкування новорічно-різдвяних дійств. Стане головним місцем пам’ятних фотосесій для містян та гостей Золотоноші.

За словами заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко, площа вже майже прикрашена працівниками міського відділу культури. Чекаємо встановлення ялинки, маємо надію, що з понеділка приступимо до її прикрашання. Якщо погода  буде без сюрпризів, то вже з наступних вихідних центральна частина міста буде з новорічною ілюмінацією та повністю готова до зустрічі Нового 2020 року. До того ж, запрошуємо усіх підприємців міста прикрасити свої торгівельні точки, цього року і бюджетні організації оздоблять свої приміщення.

У бидиночках, що розміщені на площі з 20 грудня будуть перебувати казкові герої та Дід Мороз зі Снігуронькою, – стверджує посадовиця.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).