У Золотоноші продовжують ремонтувати дороги. Начальник УЖКГ Олександр Флоренко повідомив, що  наразі готують документи до середньо поточного ремонту частини вулиці Незалежності – від військомату до вулиці Іподромна. Комплексне виконання проєкту передбачає відновлення 240 метрів дорожнього покриття.


Одною з головних проблем комунальників є — відвід води на Т-подібному перехресті Шевченка — Новоселівська. Під час злив на дорозі збирається вода, яка ускладнює рух автомобілів. І наразі складно розв’язати питання з облаштуванням відтоку води з проїзної частини у зв’язку з ремонтними роботами об’їзної та великим потоком транзитного транспорту у місті.
Працівники ПП «Базис плюс» щодня поліпшують благоустрій міста. Нині комунальники продовжують доглядати за новими саджанцями, постійно розпушують ґрунт, щоранку зрошують висаджені квіти. Зараз завозять чорнозем, формуючи нові майданчики під висадження квітів у районі пам’ятного знаку «Танк».Після налагодження програми «Дія» муніципальна служба продовжила свою роботу у повноцінному режимі. Інспектори, які донині займалися лише інформативно-роз’яснювальною роботою серед водіїв-порушників правил ДР у розділі «Паркування», наразі вручають постанови про притягнення до адміністративної відповідальності. Лише за 26 червня таких водіїв було виявлено 9.

Фото: Золотоноша.City

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).