Золотоноша відзначила 442 річницю з дня заснування та 75-у з дня свого визволення міста.

Розпочалися святкові заходи з мітингу-реквієму у Меморіальному парку з приводу подій 75-річної давності, коли у вересні 1943 року Золотоноша була звільнена від фашистських загарбників. З вітальними словами до присутніх ветеранів та громадськості міста звернулися голова ветеранської організації Раїса Мотрич, міський голова Віталій Войцехівський та депутат обласної ради Вадим Гайович.

Після хвилини мовчання і традиційного покладання квітів учасники свята мали можливість спостерігати за молодіжним спортивним пробігом. Усю дистанцію супроводжували фарби холлі, які розсипалися і на старті і на фініші забігу. Спонсорами цієї спортивної події стали депутати міської ради.  Вражали  показовими виступами вихованців тренерів: з таеквондо – Сніжани Шарапи, з греко-римської боротьби – Станіслава Власенка.

У парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка діяли тематичні виставки від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та позашкільних навчальних закладів, які зачаровували  барвистими кольорами, сюжетами з життя українського народу і неординарною задумкою авторів.

Сорок золотонісців сьогодні отримали почесні нагороди: кращи люди міста, молоде подружжя, найстарше подружжя, багатодітна родина, перший новонароджений. Грошові премії нагороджені отримали від міського голови Віталія Войцехівського, цінні подарунки від Золотоніської міської ради, меценатів – Людмили  Русаліної, Віктора Полозова. До організації заходів також долучилися Сергій Четверов, Ірина Варагаш, Станіслав Лимар, Владислав Кулініч, члени клубу керівників підприємств міста та приватні підприємці.

На святі були підбиті підсумки щорічного огляду-конкурсу на кращий благоустрій житлового сектора та визначено переможців у 2018 році.  За внесок у благоустрій міста, активну участь у його громадському житті та з нагоди Дня міста нагородили господаря приватної садиби Юрія Семинюка, який проживає по вул. 23 Вересня, та багатоповерховий будинок по вул. Обухова, 30 (голова ОСББ – Василь Дахно).

Нагороджених віншували ансамблі «Задніпряни», ЗДМШ «Гуцульський», хори – ветеранів та «Воскресіння», «Сузір’я», студія «Ясочка», «Лад», театр пісні «Золоті ворота», «Успіх», «Лебідка», «Срібна кварта», солісти міського Будинку культури.

У другій половині дня золотонісці насолоджувалися концертною програмою від талановитої молоді міста.

Вразив золотонісців і концерт хітів  90-х років. Артисти занурили присутніх у атмосферу дев’яностих: сценки, образи, репертуар запалював публіку, саме тому чимало глядачів підтанцьовували та дарували гучні оплески виконавцям.

Потому присутні перемістилися на танцювальний майданчик, де усіх чекала запальна дискотека з ілюмінацією. Спонсором дійства стала меценат Людмила Русаліна.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).