17 березня у Золотоноші відбувся чемпіонат області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків. Змагання проведені під егідою управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської ОДА та обласної федерації. Турнір став офіційним відбором претендентів на участь у чемпіонаті України від нашого регіону.

За результатами змагань вихованці Золотоніської ДЮСШ вибороли ряд призових місць. Павло Левченко здобув друге місце у ваговій категорії 62 кг, Роман Курило і Андрій Коляда – третє місце у категорії 68 кг, Анатолій Пилипенко – третє місце у ваговій категорії 75 кг. Тренер-викладач усіх зазначених спортсменів – Станіслав Власенко

Тренерський склад нашої ДЮСШ висловлює слова вдячності керівництву міста та відділу освіти, за сприяння в участі вихованців школи у цих та подібних змаганнях.