У Золотоноші відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якій посилили карантинні заходи щодо запобігання поширенню на території міста Золотоноша коронавірусу Covid-19. Комісія вирішила:

 1. Тимчасово, з 17 березня 2020 року до скасування обмежувальних заходів, зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих у місті Золотоноша:
 • крєзнавчого музею, бібліотек; дитячої розважальної кімнати;
 • фітнес-клубів, тренажерних залів, SPA-салонів, салонів краси, перукарні, лазні, спортивних майданчиків, стадіону тощо;
 •  усіх магазинів (крамниць), за виключенням: аптек, автозаправних станцій, СТО, авто мийок, спеціалізованих пунктів засобів зв’язку (поповнення рахунків стільникового зв’язку), спеціалізованих пунктів з надання ритуальних послуг, магазинів, які здійснюють реалізацію продуктів харчування, банківських установ, поштових відділень та страхових компаній ;
 •  ресторанів, закладів громадського харчування, барів, клубів, кафе, пабів;
 • – інших закладів та установ (на розсуд та особисту відповідальність керівника).
 1. Суб’єктам господарювання щодо яких не поширюється призупинення роботи згідно п. 1.1., забезпечити дотримання дистанції між відвідувачами 1,5 -2 м.
 2. Функціонування ринку з реалізації продовольчих товарів здійснюється за умови дотримання дистанції між відвідувачами 1,5 – 2 м та перебування продавців у засобах індивідуального захисту (захисна маска та рукавички).
 3. Рекомендувати роботодавцям усіх форм власності запровадити дистанційну форму роботи.
 4. Рекомендувати призупинити діяльність культових споруд (церкви, собори, храми тощо).
 5. Попередити керівників підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.
 6. Доручити заступникам міського голови забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, які належить до сфери їх компетенції згідно з розподілом обов’язків.
 7. Доручити відділу організаційного забезпечення, контролю та кадрової роботи забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у місті Золотоноша, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.

Термін: негайно

 1. КП „ЗМЦПМСД” та КНП „ЗБЛ” надати документи, якінеобхідні для вирішення питання щодо виділення коштів з резервного фондуміського бюджету згідно постанови КМУ від 29.03.2002 року № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету» відповідно до ст.25 Бюджетного Кодексу України.

Термін: негайно

 1. КП „ЗМЦПМСД” та КНП „ЗБЛ” негайно забезпечити:

– обмеження доступу відвідувачів у стаціонарні заклади, організувати прийом передач для хворих до закінчення карантину;

 • проведення повторного заняття з працівниками ЗОЗ щодо виконання алгоритму дій, затверджених наказом УОЗ ОДА від 04.03.2020 № 280 «Про план перспективного перепрофілювання закладів охорони здоров’я Черкаської області у разі масового надходження хворих на короновірусну хворобу 2019 (COVID-19)»;
 • відміну профілактичних оглядів до закінчення карантину;

– відміну роботи медичної комісії на призовній дільниці до закінчення карантину;

– відміну планових направлень на ЛКК та МСЕК до закінчення карантину;

– призупинення прийому на стаціонарне лікування планових хворих до  закінчення карантину;

 • захист медичних працівників засобами індивідуального захисту, посилення протиепідемічного режиму та дезінфекції;
 • ведення журналу приходу на роботу працівників із відміткою у ньому температури тіла працівників та повідомлення медичних працівників директора закладу про зміни у стані здоров’я (підвищення t тіла, кашель, тощо);
 • введення масочного режиму у ЛПЗ;
 • провести повторну інвентаризацію апаратів ШВЛ, кисневих концентраторів, моніторів для спостереження за хворим, шприцевих насосів;
 • лікарні з доліковування ускладнень короновірусної хвороби провести тренінг з лікарями щодо лікування дистрессиндрома та провести розрахунки щодо потреби у плазмі;
 • забезпечити трансляцію на відеомоніторах у холах ЛПЗ роликів щодо дій для профілактики зараження коронавірусом;
 • організувати дистанційних нагляд (у телефонному режимі) за станом здоров’я вагітних з відміткою про це у електронній медичній карт.

Термін: негайно до покращення епідеміологічної ситуації

 1. КП „ЗМЦПМСД” (Антонова В.О.) та КНП „ЗБЛ” (Примак С.В.) негайно забезпечити:

– придбання за власні кошти ЗОЗ пульсоксиметрів, масок, безконтактних термометрів;

 • роботу телефону «гарячої» лінії з 08.00 до 20.00 у робочі дні закладів;
 • дистанційну виписку пільгових рецептів для хронічних хворих («доступні ліки», препарати інсуліну, особам з інвалідністю, пільговим категоріям населення та інш.) з обов’язковою відміткою про це у електронній медичній карті;

– організувати щоденний дистанційних нагляд (у телефонному режимі) за станом здоров’я прибулих із-за кордону на період їх самоізоляції з відміткою про це у електронній медичній карті.

Термін: негайно до покрашення епідеміологічної ситуації

5. КП “ЗМЦПМСД” розробити пам’ятки для розміщення в засобах масової інформації стосовно проведення дезінфекційних заходів:

– для керівників суб’єктів господарювання всіх форм власності при виявленні працівника з підозрою захворювання на COVID-19 – в приміщеннях установ, підприємств, організацій (робоче місце, місця загального  користування тощо);

– для мешканців міста на випадок прийняття рішення про самоізоляцію -за місцем проживання;

 • для мешканців міста при госпіталізації члена сім’ї з підозрою захворювання на COVID-19 – в помешканні, де проживав хворий.
 1. Керівники аптек усіх форм власності негайно забезпечити працівниківаптечних установ засобами індивідуального захисту (масками, рукавичкамитощо) та організувати посилені дезінфікуючі заходи.

Термін: негайно до покращення епідеміологічної ситуації

 1. Золотоніському міському центру соціальної допомоги (Неліна Л.Т.):

– забезпечити нагляд за станом здоров’я (температура тіла, кашель, контакт з прибулими із-за кордону) з боку соціальних працівників за підопічними територіальних центрів;

– здійснювати доставку продуктів харчування та ліків одиноким громадянам, які прийняли рішення щодо самоізоляції на період карантину, відповідно до їх звернень.

Термін: негайно до покращення епідеміологічної ситуації

8. ПАТ «АТП-17112» (Малишко П.П.), оператори Таксі :

– припинити рух та перевезення пасажирів в міському транспорті;

– водіям та операторам таксі забезпечити санітарну обробку салонів автомобілів після кожного виклику.

Термін: негайно до покращення епідеміологічної ситуації

 1.  КП «Міський водоканал» (Кузнєцов С.В.) :

– призупинити планові ремонтні роботи каналізаційної мережі, окрім протиаварійних та аварійних робіт;

– забезпечити дезінфекцію каналізаційної мережі міста та знезараження стоків на постійній основі;

– здійснити перевірку роботи станції знезараження стоків інфекційного відділення Золотоніської ЦРЛ, надати інформації про стан її готовності.

Термін: негайно до покращення епідеміологічної ситуації

 1. ПрАТ «Янтар», ПП УК «Янтар», головам кооперативів, ОСББ:
 • забезпечити дезінфекцію під’їздів житлових будинків міста двічі на день.

Термін: негайно до покращення епідеміологічної ситу

 1. Доручити управлінню економіки виконавчого комітету Золотоніської міської ради (Остроглазова В.В.) розробити заходи щодо підтримки малого та середнього бізнесу міста на час карантину.

Термін: до 20.03.2020

 1. 12. Золотоніському відділу поліції ГУ НП України в Черкаській області (Охріменко О.В.) з метою уникнення панічних настроїв та збільшеннязлочинності пропонується перейти на посилений режим патрулювання,забезпечити громадський порядок, виконання обмежувальних заходів на території міста Золотоноша.

Термін: негайно до покращення епідеміологічної ситу

13.Рекомендувати начальнику Золотоніського РВ Управління ДСНС в Черкаській області (Пилипенко О.М.) забезпечити готовність сил та засобів для проведення заходів з дезактивації приміщень.

 1. Контроль за виконанням протокольних доручень покласти на першого заступника міського голови Масла О.М.

ПРОТОКОЛ № 4 ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Золотоніського міськвиконкому від “ 17 ” березня 2020 року

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).