Фонд “Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу” сформував рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. За словами ініціаторів, рейтинг враховує 38 критеріїв та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році. Серед громад Черкащини Золотоноша у цьому дослідженні посіла четверте місце, а також перше – серед ще не сформованих ОТГ.

Всього автори в масштабах країни обрахували рейтинг 1 321 громади із населенням до 100 тис. мешканців. Під час дослідження враховувались зокрема такі критерії, як міжнародна співпраця і впровадження проектів за участі іноземних партнерів та представників бізнесу, створення власного бренду громади, сучасного веб-сайту та промо-роликів, наявність інфраструктурних модернізаційних проектів із підвищенням енергоефективності, довгострокових кредитних угод, інвестиційних паспортів та пропозицій.

Рейтинг громад постійно змінюється при надходженні нової достовірної інформації про зміни в громаді. За відсутності зворотного зв’язку про поточну діяльність громади, використовується інформація з відкритих джерел.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).