Що може бути караще гарного настрою?

Це саме те, чим варто ділитися, те, що неварте нічого та водночас є всим.

Колектив Золотоноша.City та газети «Златокрай» запустив флешмоб «Доставка гарного настрою».  І запропонував бажаючим підтримати це починання.

Вони придбали три продуктових набори для золотонісців, кому нелегко довелося в житті, а під час карантину – поготів. І передали естафету наступним учасникам для доставки гарного настрою та продуктових наборів тим, хто їх потребує.

Головною умовою цієї естафети є неперервний ланцюжок.

Придбали, сфотографували, вручили ну і звісно під постом виклали фото набору, який передали, з відміткою наступного учасника.

Жителі нашого  міста досить активні і на сьогоднішній день охоплено чимало людей, котрі потребують допомоги.

Одними з перших учасників акції були начальник УЖКГ Олександр Флоренко, заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко та директор таксі «Пілот»  Геннадій Перехрест.

Як повідомила посадови ця на своїй сторінці у Facebook: «Новий рік свого життя хочу почати з доброї справи – благодійності.»  Вона в свою чергу передала естафету: «…мужнім та сильним чоловікам: Віталій Войцехівський, Валерій Федорець, Ігор Путинець та прекрасній жінці Людмила Литвиненко.»

Міський голова Віталій Войцехівський продовжив естафету: «Долучився до акції ” Доставка гарного настрою” від газети “Златокрай”. Продуктові набори передав пенсіонерам, які опинилися у скруті. Естафету отримав від Мар’яни Ніщенко. Прошу долучитися до благодійної справи Наталію Сьомак, Олега Масла, Олену Коваленко».

Також є учасники котрі вирішили лишитися невідомими благодійниками.  Як повідомили журналісти Золотоноша.City у своїй статті: «У Messenger ми отримали повідомлення від незнайомки, яка перерахувала кошти на благочинну акцію, побажавши залишитися невідомою. Тож, учора, 7 травня, ми спакували 2 об’ємних подарунки і відвезли їх багатодітній родині, у якій підростають 5 дітей, та бабусі, котра у пожежі втратила житло.Шановна добродійко, дякуємо за Вашу безкорисливість і щире прагнення творити добро не для піару, не для когось, а за велінням серця, лише через те, що відчуваєте потребу допомагати іншим. Такі вчинки роблять нас справжніми людьми.»

Щоб не повторювати учасників флешмобу колектив Золотоноша.City  рекомендує слідкувати за коментарями під постом.

Одним із досить цікавих аспектів даної естафети є і ще ось такий позитивний фактор: « якщо ви бажаєте взяти участь у флешмобі, але не маєте можливості купити чи доставити продукцію, зателефонуйте за номером: ☎+38(098)-366-03-84.»

Долучитися може кожен бажаючий.

Тож, давайте будемо добрішими, турботливішими, милосерднішими одне до одного та подаруємо гарний настрій і підтримку тим, кому це вкрай важливо і необхідно. Гарні вчинки додадуть сили і віри усім учасникам флешмобу, адже посіяне добро повернеться до них сторицею.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).