Не порушуючи усталених традицій, 1 січня, близько першої години, жителі та гості міста поспішили до головної ялинки на центральній площі, щоби перші хвилини 2020 року провести у великій, дружній, веселій громаді. Про це пише zoloto.city

Навкруг зеленої красуні зібралися містяни, серед яких було чимало діток. Саме ця підростаюча когорта і склала основну частину охочих та завжди готових до імпровізованого виступу на ганку міського Будинку культури. Гаркаві віншування наймолодших, котрих заохочувала ведуча Вікторія Долгушина, тепло сприймала публіка. Щирі поздоровлення від міських аматорів культури линули далеко, сягаючи сонних околиць. Народ розстилав скатертини-самобранки, використовуючи лавки, оленячі спини та санчата, всілякі парапети і найменші бетонні виступи. Хоча масові гуляння й тривали до світанку, однак ледве над Золотоношею зажеврів ранок – площа мала звичний доглянутий вигляд. Це потрудилися працівниці ПП «Базис плюс», які звикли відчувати фієсту зовсім з іншого, несвяткового боку.

Золотонісці не могли відмовити собі у численних селфі на фоні святкових атрибутів. Навіть зовсім стримані і розсудливі не втрималися від спокуси сфотографуватися біля оригінального авто у новорічному ковпаку.

Щур – компанійська тваринка. Тож золотонісцям, які зустрічали Новий рік у веселому гурті, обов’язково пощастить на дружбу, товариськість, взаємовиручку, підтримку у 2020-му.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).