27 жовтня 2018 року на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університету банківської справи» пройшов ІІ Регіональний турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» у Черкаській області. У турнірі взяло участь 12 команд із закладів загальної середньої освіти області.

Організаторами турніру були Черкаський інститут ДВНЗ «Університету банківської справи» і КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Спонсорами турніру виступили три банки – Укргазбанк, Ощадбанк та Райфайзенбанк-Аваль. Їхні представники взяли активну участь у роботі журі. Також до суддівського складу увійшли викладачі банківського інституту та педагоги міста Черкаси.

Усі учасники були розподілені на 2 групи, в кожній з яких одночасно проходили півфінальні змагання між 6 командами. З кожної групи вийшло по 3 команди. Команди, які зайняли другі місця змагались у короткому брейн-рингу за участь у фіналі. У фіналі турніру взяло участь 3 команди і між ними були проведені фінальні змагання, де і визначився абсолютний переможець та команди, які посіли 2 місця. Усі отримали дипломи учасника, призери отримали цінні призи від представників Укргазбанку та ступеневі дипломи. Керівники команд, які підготували дітей до турніру, отримали подяки. Окремим призом від Райфайзенбанку-Аваль була відзначена команда «Профі-флеш».

Слід відмітити участь усіх учасників, які жваво захищали свої доповіді, активно вели живу дискусію, дебати та полеміку. Така форма проведення змагань є досить актуальною на сьогодні, адже вона розвиває у дітей уміння висловлювати власні думки, захищати своє бачення та відстоювати власну позицію. Відзнакою журі, оргкомітету та власне директора Черкаського банківського інституту був відмічений капітан команди переможниці Віталій Веремієнко.

Призери:

1 місце – команда «ZOLO» Золотоніської спеціалізованої школи №1 у складі учнів цієї школи та керівника Кодак Н.І.

2 місце – команда «Максимум» Городищенського економічного ліцею у складі його учнів та керівника Сотникової С.А.

2 місце – команда «КаЛі» Смілянського НВК-ліцею «Лідер» у складі учнів цього закладу та керівника Битько Ю.В.

3 місце – команда «Профі-флеш» Чигиринського НВК-ЗОШ №3 у складі учнів цієї школи та керівника Федченко Ю.А.

3 місце – команда «Колекторська компанія» Худяківської ЗОШ імені Брика у складі її учнів та керівника Педан Н.В.

3 місце – збірна команда «ЗОЛОЛІГА» Золотоніських гімназії імені Скляренка та ЗОШ №5 у складі їхніх учнів та керівника Заєць С.І.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).