Бійці 157-го Золотоніського батальйону територіальної оборони заснували офіційний благодійний фонд. Зі слів бійця саперного взводу, директора фонду Андрія Нижника, це питання давно висіло в повітрі, бо забезпечення для всіх не вистачає. Потрібно багато всього: РЕБ-рюкзаки; дрони Mavic, FPV; бойові кулеметні турелі; сканери частот, а також запчастини до їхнього винаходу – наземних дронів, які будуть використовуватись для підриву ворожих позицій.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

– Зараз активно працюємо над цими машинками. В середину закладається вибухівка і якщо все буде так, як ми плануємо, то зможемо добряче потріпати позиції орків і не тільки. Але для того, щоб бути повністю укомплектованими – не вистачає мільйонів, – розповідає Андрій.

Благодійний фонд «157-й ЗОЛОТОНІСЬКИЙ» – офіційно зареєстрований, має звітність перед державою, Богом, побратимами та благодійниками. Вся його робота буде націлена на те, щоб максимально залучити внески людей, кошти підприємців на те, чого не вистачає, і вберегти як бійців, так і цивільних від шахрайських схем. В даний час 157-ий окремий батальйон територіальної оборони перебуває на виконанні бойового розпорядження (БР) у Донецькій області, де веде бої на лінії розмежування з ворогом.

Просимо всіх небайдужих бізнесменів, підприємців, громадян та патріотів нашого міста долучитися до спільної справи – допомогти хлопцям зберегти свої життя та знищити ворогів, які чорною хмарою оповили нашу країну! Кожен донат важливий! Разом до Перемоги!

 «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „157-Й ЗОЛОТОНІСЬКИЙ “ – ДОНАТИТИ ТУТ

Адреса: Україна, 19702, Черкаська область, Золотоніський район, місто Золотоноша, вулиця Григоровича-Барського Івана, будинок 8А

  • Код ЄДРПОУ – 45350853
  • Директор – Нижник Андрій Олександрович
  • Задонатити на помсту можна за реквізитами:
  • АТ КБ «Приват Банк»
  • Рахунок одержувача в форматі IBAN:
  • UA 703052990000026001011614272

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).