Якщо ви задавалися питанням “Що зараз відбувається в міській молодіжній громадській організації «Центр розвитку молоді»?” – ми маємо для вас відповідь. 

В квітні представники місцевої ММГО, разом з іншими командами з різних куточків України, пройшли навчання для рнагіональних команд в рамках програми ВідНОВА:UA та вже з травня місяця почали плідну підготовку до обміну. Але про що ми зараз говоримо? 

ВідНОВА:UA – це програма, яка націлена на залучення молоді по всій країні до відновлення України, – звучить цікаво.

30 молодих людей віком від 18 до 35 років, 5 насичених днів в колі однодумців, поруч з цікавими людьми. Ви відвідаєте тренінги з медіграмотності та громадської участі. Зустрінетеся з психологом та проговорите важливість саморефлексії та чим відрізняється самоцінність та самооцінка. Відвідаєте різноманітні екскурсії, під час яких зможете побувати на Тарасовій горі в Каневі, відвідати козацьке село поруч із Золотоношою, – та ще багато іншого. І все це буде супроводжуватися командною працею на локації відновлення. Що найважливіше, кожен з вас має шанс доєднатися! 

Отож, в цьому році представники нашої громадської організації стали регіональною командою ВідНОВА:UA і націлені на поновлення та створення відкритого інклюзивного осередку в стінах молодіжного центру «АртПростір». Обмін триватиме з 30 червня по 4 липня.

Наразі проходить відбір місцевих учасників, але варто зазначити, що місця обмежені, тому якщо вас зацікавила ця ідея – радимо хучіш надсилати свою заявку на реєстрацію за посиланням нижче:

https://forms.gle/tPdzTWpQpRkWiRKV8 

Програма залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» впроваджується Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).