Футбольний клуб “Спартак” після відпустки вже розпочав роботу на зборах. Підготовку до відновлення сезону клуб розпочав вранці 21 січня із першої в новому році зустрічі з тренерським штабом. Коуч червоно-білих Руслан Ізвозчик, провівши невелику нараду, відзначив, що попереду команду чекає чимало роботи. Також попередив, що кожен має поставитися до зборів відповідально. Саме від цього в більшості своїй залежить фізичний стан кожного під час офіційних матчів.

Особливістю першого дня зборів став внутрішньокомандний турнір з міні-футболу, який відбувся у спорткомплексі села Піщане. На думку тренерів, цей турнір мав показати, яким елементам гри приділити особливу увагу на зборах.

В цілому ж сюди приїхало 24 футболісти, навколо яких і будуватиметься гра команди цього року. Кілька гравців через травми не змогли взяти участь у змаганнях. Формат, як для міні-футбольного турніру, був традиційним: створено чотири команди по шість футболістів у кожній. Грали за коловою схемою – 2 тайми по 10 хвилин.

Пристрасті, не зважаючи на товариський статус змагань, вирували чималі. Як не крути, за час відпустки хлопці встигли скучити за футболом.

– Помітно, що зима наклала свій відбиток, гравці лише починають набирати форму, – коментує спаринги Ізвозчик. – Але я задоволений ставленням футболістів до першого дня зборів: усі приїхали в гарній формі, особливо без зайвих кілограмів. Було помітно, що у хлопців горять очі. В такій атмосфері і працювати приємно. Нам буде дуже складно у другому колі обласних змагань, але помітний прогрес у діях нашої команди – хлопці ростуть індивідуально, поступово розуміючи вимоги тренерського штабу.

Переможець здобув перехідний кубок, а всі учасники отримали заохочувальні призи. Наступного року, судячи з усього, точитиметься ще більш відчайдушна боротьба за спартаківський трофей. В будь-якому разі, організатори хотіли б зробити турнір традиційним.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).