«Підвищення якості медичних послуг залежить не лише від професійності лікарів, а й від наявності сучасної медичної техніки»

Так говорить Василь Плетінь, добродій з Черкас, який за власні кошти придбав сучасний апарат – уретерореноскоп, який призначається для малоінвазивних оперативних втручань з подрібнення та видалення каміння з нирок, сечовода та сечового міхура. Такі новітні методи оперативного лікування сечокам’яної хвороби застосовують в обласних центрах та у приватних клініках. Обладнання передали на КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня».

«Ми дуже вдячні за надану допомогу. Завдяки цьому обладнанню поліпшаться умови надання послуг всім, хто звертається до нашого закладу по меддопомогу. Це дуже своєчасно», – зазначила директорка багатопрофільної лікарні Лариса Насальська.

Секретар ради Наталія Сьомак із народним депутатом України Віталієм Войцехівським висловили слова вдячності та глибокої поваги Василю Григоровичу за вагому підтримку та благодійну справу. Вони додали, що саме за підтримки добродійників ми щодня стаємо ближче до Перемоги.

За гуманізм, милосердя, благодійну допомогу, вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності громади та майбутню Перемогу Василю Плетіню вручили подяку та символічний подарунок від міської ради.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).