Рятувальник – це не просто слово, не просто професія. Рятувальник – це стан душі та серця, подарунок долі. В наш час, у жахливий період для нашої країни, ми дедалі частіше чуємо слова – гасла «запобігти», «врятувати», «допомогти». Так нині склалося, що сильним духом та тілом, чистим серцем і душею людям, які обрали шлях мужніх у рядах служби ДСНС України, доводиться не лише приходити на поміч до тих, хто її потребує під час пожежі або НС, але й під час відновлення миру та спокою. Щоденна рутинна робота, котра вимагає чималих зусиль.

Народний депутат України Віталій Войцехівський разом із Виконавчим комітетом Золотоніської міської ради привітали працівників Золотоніського районного відділу ДСНС з Днем працівників цивільного захисту України.

– Професія рятівника – небезпечна і дуже поважна водночас. Щодня Ви приймаєте неймовірно тяжкі та доленосні рішення, рятуєте людські життя – ризикуючи своїми, – зауважив перший заступник міського голови Олег Масло.

Золотоніська міська рада та Віталій Войцехівський подякували кожному співробітнику за високий професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність та готовність завжди прийти на допомогу.

Дякуємо за сумлінну службу! Зі святом!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).