У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника. Це – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Напередодні у міському Будинку культури відбулися урочистості для працівників галузі охорони здоров’я. З вітальним словом до золотоніських медиків звернувся міський голова Віталій Войцехівський. Він висловили їм теплі слова вдячності за нелегку працю, котра особливо цінна саме зараз, в період пандемії. Побажав всіляких життєвих гараздів і задоволення від обраної професії. Саме вона має завжди додавати ритму і сенсу життя. В свою чергу секретар Золотоніської міської ради Наталія Сьомак, привітала медиків КНП «Золотоніська РБЛ» Золотоніської районної ради, прямо на робочому місці. За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високу якість роботи, професійну майстерність, направлену на збереження здоров’я населення, та з нагоди професійного свята Виконавчий комітет Золотоніської міської ради вирішив нагородити медиків КП „Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)» Золотоніської міської ради та КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» почесними грамотами та подарунковими сертифікатами.

Нагороджені:

Демешко Лариса Юріївна – лікар загальної практики – сімейний лікар;

Луганська Олена Анатоліївна – лікар-педіатр;

Мазур Олена Іванівна – лікар-педіатр;

Руденко Людмила Миколаївна – головна медична сестра;

Головньова Раїса Василівнамедична сестра загальної практики сімейної медицини;

Синьоок Таїсія Володимирівнамедична сестра загальної практики сімейної медицини;

Погоріла Людмила Романівна – медична сестра загальної практики сімейної медицини;

Синьоок Валентина Миколаївна – фельдшер з медицини невідкладних станів (бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та виїзних консультаційних бригад) Лівобережної станції екстреної (швидкої) медичної допомоги;

Козлов Сергій Михайлович – заступник головного лікаря по лікувальній частині;

Восколович Яна Анатоліївна – завідувач інфекційного відділення;

Судика Вікторія Віталіївна – старша медична сестра травматологічного відділення;

Миргородська Людмила Миколаївна – медична сестра поліклінічного відділення;

Танюкова Валентина Григорівна – молодша медична медсестра. Також почесною грамотою та подарунковим сертифікатом нагородили Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Золотоніського районного управління Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, що напередодні професійного свята працівники  КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)» Золотоніської міської ради отримали премії в розмірі посадового окладу.

Опісля урочистостей для медиків провели святковий концерт за участі провідних колективів та солістів Золотоніського міського будинку культури.

Фото: Руслан Галата (видання Золотоноша.City)

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).