Згасли червоно-зелені ліхтарі за столами для брейн-рингу у Будинку дитячо-юнацької творчості, які протягом двох місяців манили золотоніських інтелектуалів на чемпіонат міста. Наприкінці лютого стартуватимуть ігри на Кубок міського голови, де, зазвичай, беруть участь понад 10 команд. Пише zoloto.city

Проте любителі головоломок і розумових загадок вирішили не чекати аж до завершення зими і напередодні Дня Святого Миколая організували гру «Що? Де? Коли?» Її учасниками стали дві команди, які очолили Микола Синьоок та Віталій Гавва. У складі збірної Миколи Павловича грали: Володимир Синьоок, Ярослав Ісько, Олександр Пузєєв, Сергій Гордєєв і Віталій Войцехівський. Кістяк команди Віталія Павловича склала його команда «Вінегрет»: Наталія Гавва, Сергій Грінько та Сергій Сало. Шостим гравцем запросили Людмилу Побиванець, яка виступає за зош №6. Капітани представили кожного зі своїх гравців. Ця презентація була у жартівливо теплому, щирому форматі. Вона припала до вподоби всім присутнім, які відкрили для себе давно знайомих колег по ігровому цеху у новому ракурсі.

Кожна зустріч тривала до 10 балів. Ведучим гри традиційно був директор Будинку дитячої та юнацької творчості Олександр Омельченко. Не обійшлося і без чорного ящика, як у телевізійній версії. Щоправда, у золотоніській грі «Що? Де? Коли?» він мав форму чорної валізи, яку виносив помічник у новорічному ковпаку Володимир Яковенко. Тим не менше, інтрига була рівноцінною. В загальному обидві гри тривали близько двох годин. Кожна з команд отримала поразку, хоча й із мінімальним рахунком – 6:5 та 6:4. Проте результати аж ніяк не вплинули на святковий настрій та піднесену емоційну атмосферу. Задля її створення чимало зусиль і талановитого арсеналу доклали творчі Світлана Берднік та Олександр Филь, які подарували ретро твори.

У театральній вітальні БДЮТ, де проходила гра, у ролі вболівальників були учасники брейн-рингу. Вони пасивно набиралися досвіду змагань у новому форматі, маючи надію бути у складі однієї з команд. Адже сумніву про традиційні рейки гри «Що? Де? Коли?» не мав ніхто.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).