Знову канівські сімейні лікарі відвідали сусідній Золотоніський ЦПМСД- заняття “групи рівних”, на тему знеболення, отоскопія, психічні розлади та роль психолога на первинці.

 – Дружній та теплий прийом влаштували колеги, а головне навчально- пізнавальний. Підтримую ініціативу і запал директра, Олександра Сергійовича, бажання вдосконалювати професійно. І на думку згадую слова У. Супрун- лупаймо сю скалу !!! – поділилася враженнями від зустрічі колега директора КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександра Прокопчука з Канева.

Групи рівних – це вид неформального безперервного розвитку медичних працівників. Збираються в групу фахівці однакового рівня, це свого роду самоосвіта лікаря. Питання, які озвучуються на групах рівних – це повсякденна робота лікаря і головним є саме практичне вирішення конкретної ситуації, яка трапляється в роботі. Усі учасники рівноправні.

Нагадаємо, на першому зібранні «групи рівних» обговорили нагальні теми, викликані часом: «Надання першої медичної допомоги під час бойових дій» та «Останні зміни при виписці лікарських свідоцтв про смерть».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).