24-25 листопада 2018 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулися Тринадцяті Всеукраїнські Педагогічні Читання з Гуманної Педагогіки «Чисті думки творять дива», присвячені 100-річчю з дня народження В. О.Сухомлинського. Відповідно до теми дослідно-експериментальної роботи «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі», над якою працює колектив школи №3, вчителі Алла ПавленкоНаталія Онуфрійчук, Віра Беркут та Наталія Дубенець взяли в цьому заході активну участь.

Під час творчих майстерень, майстер-класів та у формі сузір’я педагогічних ідей обговорювалися питання: як у сучасних умовах гідно впливати на педагогічні процеси, змінювати їх на краще, як самовдосконалювати себе через чисті думки, як вибудовувати освітній простір, у якому найкращі людські якості перебуватимуть в постійному розвитку.

Із захопленням наші вчителі послухали виступи: Беха І. Д., доктора психологічних наук, професора, директора Інституту проблем виховання НАПН України з теми «Особистість у векторі духовного здіймання» та Матяшук Валентини Петрівни, голови Львівського обласного центру Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки”, кандидата історичних наук з теми «Українське державотворення як наслідок колективного мислення».

Алла Павленко та Наталія Онуфрійчук працювали у творчій майстерні «Подвійна природа людини. Думки та духовний світ людини», Наталія Дубенець і Віра Беркут відвідали захід «Дива кожного дня. Особисті шляхи до чистого мислення. Шляхи зростання та подолання труднощів».

Вершиною педагогічних читань став майстер-клас «У чому сенс життя?» Шалви Олександровича Амонашвілі, на якому кожен із присутніх міг знайти відповіді на вічні питання.

dig

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).