В останній тиждень серпня представники Золотоніського ДСНС мали змогу відвідати Німеччину. У Саксонії вони відвідали ряд підприємств, де мали змогу ознайомитися із сучасним технічним оснащенням. Побували у пожежних частинах, де було проведен опоказові тренування з екстренного керування спецільною технікою в умовах слизької поверхні дороги, організовано показові навчання моделювання дорожньо-транспортної пригоди та екзаменування керівників оперативних груп на прийняття рішень у критичних ситуаціях. Відбулося ознайомлення з кризовим центром приймання викликів, розподілу екіпажів по району та відеоспостереження за лісами, обговорення особливостей роботи частини. Для золотонісців була організована лекція щодо транспортування залізницею небезпечних  вантажів (кислоти, луги, гази, радіоктивні та хімічні речовини), їхнє маркування на вагонах та цистернах, а також ознайомлення з особливостями контейнерів та цистерн такого типу, можливостей реагування в умовах аварій на залізниці.

У ході зустрічі, запрошено працівників Служби надзвичайних ситуацій району Фогтланд,  професійної пожежної частини міста Плауен та особового складу навчального закладу з підготовки кадрів професійних та добровільних пожежних частин землі Саксонія в місті Нардт відвідати місто Золотоноша та Черкаську область, ознайомитися з особливостями системи роботи служби надзвичайних ситуацій, а також взяти участь в навчаннях з гасіння лісових пожеж, які попередньо планується провести на території Золотоніського району в квітні-травні 2018 року.

Також обговорили  можливості матеріально-технічної підтримки пожежно-рятувальної частини міста Золотоноша. Під час зустрічі з міським головою Плауена Ральфом Обердорфером обговорено поїздку пана Обердрфера з керівником підприємства М&S Umweltprojekt GmbH (ТОВ «М&S Світовий проект») доктором Берндом Мертнером в період з 10.09.2018 до 14.09.2018. В ході бесіди Ральф Обердорфер підтвердив готовність прибути з візитом в Золотоношу з метою огляду звалища твердих побутових відходів та повідомив, що до делегації охоче приєднається керівник підприємства з виробництва інструменту Свен Кнорр.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).