Найдорожчий скарб кожного суспільства — це діти, майбуття та надія на розвиток, ковток енергії та рух до кращого. Насправді, завдячуючи нашим маленьким паросткам, дорослі мають змогу поглянути на цей світ іншими очима, побачити прекрасне у буденних речах, відчути радість від звичайних подій.

Служба у справах дітей ОДА підбила підсумки щорічного обласного конкурсу «Світ дитячої фантазії» серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Конкурс проводиться задля підтримки талановитих дітей, розвитку їх творчих здібностей.
Цього року у конкурсі взяли участь 47 дітей із 10 дитячих будинків сімейного типу та 14 прийомних сімей. Вони представили 31 творчу роботу. За результатами оцінювання робіт членами журі конкурсу визначено переможців.
Як малюнки так і роботи декоративно-прикладного мистецтва викликали непідробне захоплення від розмаїття видів та технік втілення ідей юних митців: витинанка, випалювання та різьблення по дереву, оригамі, аплікації із фетру, паперу та пінопласту, в’язання, вишивка і т.д.
“Зупинися, мить, ти прекрасна!”, – саме так хотілось казати словами класика, переглядаючи роботи наших творців. Приємно зазначити, що серед багатьох представлених робіт з усієї області – золотоніські дітки відзначені у кожній номінації.
У номінації «Малюнок»: перше місце здобула вихованка ДБСТ Раджабових із Золотоніщини  Ковшун Аліна, третє місце здобула жителька Золотоноші  Руслана Сьомкіна (фото 1) із ПС Грінько.


У номінації «Творчі вироби» також була відзначена золотоніська дитина. Вихованка ДБСТ Бурдейного-Стогової-Давід  Пождіна Анастасія (фото 2), вона здобула друге місце.


Переможців нагородять грамотами Служби у справах дітей облдержадміністрації та пам’ятними подарунками.
Щиро вітаємо переможців, а всім учасникам дякуємо за вашу творчість і бажаємо розвитку умінь та нових ідей!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).