Введені карантинні обмеження у березні-квітні вплинули на зменшення податків та фінансових надходжень до міського бюджету Золотоноші. Лише у квітні місцева казна недорахувалася 2,5 мільйони гривень. Тоді службовці міськвиконкому отримали тільки 67% заробітної плати у порівнянні із січнем. Натомість спеціалісти освітньої та медичної сфер мали нарахування у повному обсязі. Про це пише Золотоноша.city

Наразі настала пора літніх відпусток вчителів та вихователів. Окрім відпускних коштів, вони повинні отримати ще й гроші на оздоровлення, як передбачено законом. Не секрет, що у зв’язку з хистким фінансовим станом педагоги з деяких районів та міст мають відтермінування виплат або отримання їх частинами. Тож, ми вирішили поцікавитися, а яка з цим ситуація у Золотоноші?

Як повідомила начальник міського відділу освіти Ольга Строкань, освітяни міста почали отримувати виплати ще з квітня, коли щорічні професійні відпустки стали оформляти вихователі дошкільних закладів. Кампанію продовжили у травні, аби зменшити навантаження на міський бюджет. У червні вона добігає завершення. Наразі 90% золотоніських освітян у відпустках. Вони отримали усі виплати в повному обсязі: відпускні кошти та гроші на оздоровлення з усіма передбаченими законом нарахуваннями.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).