64 приписи за відсутність договорів на вивезення побутових відходів та 35 попереджень про порушення правил благоустрою – результат одноденного рейду муніципальних інспекторів. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» розпочали ремонт дворового заїзду біля будинку №115 на вул. Шевченка. Підлеглі Володимира Клімова зняли старий асфальт та виставили бордюри.

А напередодні будівельники цього товариства здійснили ямковий ремонт вулиці Миколаївська, що є під’їзною до двох міських шкіл – №2 і №3. У переддень Першовересня це стане відмінним дарунком для школярів і вчителів. Здерті асфальтні залишки – скол – отримують шанс на повторне використання: ним затрамбовують незначні ямки твердого покриття, як от у дворі будинку №85 на вул. Черкаська. Або ж вистеляють ним ділянки вулиць, а то й цілі вулиці у селах Золотоніської громади.
Підрядна організація управління ЖКГ з енергозабезпечення встановила внутрішньодворове освітлення біля багатоповерхівок №7 і №3 по вул. Соборна, №115 по вул. Шевченка

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Артема Харіна, муніципальні інспектори промоніторили 2 квартали міста – 13-ий ( голова вуличному Валентина Пушко – вул. Черкаська, 23 Вересня, Гайдара, Гагаріна, Мелесівська, Січова, Незалежності, Спартаківська та ін.) і 18-ий ( голова квартального комітету Михайло Плаксій – вул. Обухова, Семенівська, Залізняка, Гайдамаки, Монастирська, Козацька, Красногірська, Нафтобазівська та ін.).

Мешканці 13-го мікрорайону отримали від муніципальників 44 попередження про відсутність договорів на вивезення твердих побутових відходів, а жителі 18-го – 20. За порушення правил благоустрою – зберігання будматеріалів обабіч дворів, некошені бур’яни та необрізане гілля) золотонісцям обох кварталів вручено 35 попереджень. Люди протягом 10 днів мусять укласти договір з комунальним підприємством або ж прибрати біля власних дворищ. Інакше їх очікує запрошення на засідання адміністративної комісії, де вирішуватиметься питання про розмір стягнення – від 340 до 1360 гривень.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).