“Майстерки з української” – саме так працівниці Центральної бібліотеки для дорослих та дітей називають зустрічі мовознавиці Тетяни Синьоок з охочими Золотоноші.

“Наші майстерки (Центральна бібліотека для дорослих та дітей Золотоніської міської ради та Тетяна Синьоок) набирають обертів , сьогодні в бібліотеці вкотре шліфували знання української мови . Повторивши такі необхідні в буденному житті форми ввічливості,діти розповідали для чого взагалі людям мова. Знову згадали прапори країн, та вчилися правильно формулювати їх назву. Радіємо з того ,що навіть не вивчаючи ще в школі географію, школярі цікавляться та читають книги про різні країни. Випробовували співпрацю у команді, створивши збірні за вибором однакових малюнків. Хлопці та дівчата знайомились із значенням запропонованих фразеологізмів, а потім з великим запалом виборювали командні бали за правильне тлумачення їх значення.

Знайомлячись із мовною картиною світу, з цікавістю слухали значення слів у різних мовах. Ці знання дуже доречні, щоб не втрапити в незручну ситуацію висловлюючись у інших країнах, де їх значення зовсім протилежне, або інше ніж в Україні. Цікаво було розглядати слова, які в інших мовах пишуться із кількох слів або взагалі цілого речення.

Зарядившись позитивною енергією один одного, всі будуть чекати наступної зустрічі”, – зазначили бібліотекарі на стьорінці у соцмережі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).