Хоча через хворобу частина господарників Золотоноші перебуває на самоізоляції, роботи з благоустрою території не припиняються.

Другого і третього листопада бригада дільниці благоустрою ПП «Базис плюс» прибирала у центрі села Благодатне, що увійшло до Золотоніської міської територіальної громади. Працівники згребли опале листя, покосили зелену зону та провели санітарну обрізку дерев на центральній вулиці. Вивезли 4 вантажівки непотребу.

У Золотоноші припинили роботу міські водограї. Спеціалісти дільниці водопостачання КП «Міськводоканал» «заморозили» роботу насосів та системи підсвічування, а «базисці» почистили чаші фонтанів. Їх закриють дерев’яним настилом, щоб вберегти від можливих пошкоджень. На довколишній зоні відпочинку прибрали конструкції з петуніями.

На вулиці Волкова у Згарях, де мешканці стали учасниками програми «Золотоноша власними руками», з’являться два вуличні світильники. Як і кілька ліхтарів вздовж нового тротуару від маркету «Копілка» до податкової інспекції у Золотоноші.

Підрядна організація завершила будівництво твердого покриття на провулку Новобахівський.  На Домантівському водозаборі проведено капітальний ремонт обладнання на двох свердловинах.

Дві вантажівки асфальтного сколу завезли напередодні на хутір Гришківка для латання ям та вибоїн дорожнього покриття. Місцеві мешканці разом з головою віддаленого хутора Петром Шандуренком вийшли на сільську толоку. Такий же матеріал комунальники планують висипати і на під’їзді до місцевого автотранспортного підприємства.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).