Напередоднi Всесвiтнього дня здоров’я, який вiдзначають 7 квiтня, у ДНЗ ЗР ” Калинка” вiдбулося спортивне свято ” Мама, тато i я – спортивна сiм’я”, у якому було задіяно дітей старшої групи «Метелики». Учасниками свята були також батьки. Мета заходу – всім зрозуміла: здоров’я, здоров’я і ще раз здоров’я; у ігровій та пізнавальній формі закріпити знання дітей про здоровий спосіб життя.

До свята заздалегідь усі дуже серйозно готувалися: лунали гучнi пiснi про спорт i здоров’я, прислiв’я, приказки, спортивні танцi з м’ячами, стрiчками . Не обiйшлося i без веселої гостi – Клоунеси Іриски ( фізінструктора Кузьміної Т.І.), яка провела змагання мiж двома командами “Козачата” та ” Посмiшка”. Разом з малятами в змаганнях брали участь батьки, якi так як і діти, виконували стрибки на м’ячах, у мішках, пролiзання в тунелі. Завершилося свято підведенням підсумків.

Звичайно перемогла дружба, а родини, якi брали участь у змаганнi, були нагороджені дипломами. Не забули дорослі і про медалі для дітей, щоправда, цього разу вони були не металеві, а шоколадні. Свято вдалося на славу: всi залишилися задоволенi вiд участi у такому чудовому дійстві.


Ми всі дуже вдячні тим, хто був з нами, хто підтримує здоровий спосіб життя, хто бореться з шкідливими звичками., хто знаходить час для спілкування зі своїми дітьми.
Бути здоровими – значить бути веселими, життєрадісними з надією зустрічати новий день, бути по-справжньому щасливим.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).