В Інтернеті ширяться невдоволені коментарі золотонісців, які зумовлені зміною місця прийому пацієнтів лікарями-педіатрами та сімейними. Місцеві матусі обурюються з приводу того, що взимку їм доведеться «з дитячими візочками по заледенілій дорозі їхати в інший кінець міста». Чим зумовлене «велике переселення» лікарів з однієї сімейної амбулаторії в іншу та що робити батькам, які заключили декларацію з лікарем, який територіально був найближче до їхнього будинку? Відповіді на ці питання опублікувала громадсько-політична газета “Златокрай” після спілкування з керівником первинки Вірою Антоновою.

– Щоб забезпечити безперебійний прийом дітей протягом дня, ми вирішили «поставити» по два педіатри на кожну амбулаторію. У первинку перейшли два нові педіатри – Неля Загребельна та Олена Мазур.  Оскільки Ольга Суворова живе навпроти амбулаторії №2, то за своїм бажанням вона перейшла другим педіатром саме сюди і працюватиме на пару з Оленою Луганською. В амбулаторії №1 діток лікуватимуть Олена Мазур та Ірина Підкуйко, а в №3 – Неля Загребельна і Надія Курило. Щоб перекрити повністю графік прийому громадян в амбулаторії №1, туди перемістили сімейного лікаря Віру Полякову, – коментує директор Центру.

У першій амбулаторії відтепер в дві зміни працюють два сімейних лікарі – Оксана та Віра Полякови, з 15.30 веде прийом керівник первинки – терапевт Віра Антонова.

Також вона додала, що з 1 жовтня цього року міські сімейні амбулаторії працюють за новим графіком роботи. Усі лікувальні установи працюють за шестиденним робочим тижнем. А в неділю і в святкові дні чергові педіатр і сімейний лікар ведуть прийом в амбулаторії №3 з 8-ої до 15-ої години.

Окрема тема – декларації. Її можна заключити незалежно від територіального розташування.

– Звісно, якщо когось не влаштовує, що педіатр змінила місце прийому, можна укласти декларацію з іншим лікарем. З 1 листопада можна буде записатися на прийом – через Інтернет. У друкованій версії декларації, до речі, вказані контактні номери телефонів лікаря та медсестри, – пояснила Віра Антонова.

Наостанок очільник Центру сімейної медицини закликала містян, які досі не визначилися з вибором лікаря, зробити це. Адже з 1 жовтня вони працюють з пацієнтами, які підписали відповідний документ.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).