30 жовтня 26 учнів та учениць старшої школи та ветеринарного коледжу міста за ініціативи міської Служби у справах дітей, молоді та спорту відвідали з навчальним візитом громадські організації Києва.

В офісі ООН Жінки (UN Women Ukraine) тренінг про Конвенцію про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок був організований проектом CEDAW в дії за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Інтерактивні вправи та конкурси допомогли учням розвіяти стереотипи, дізнатись про принципи Конвенції та як саме вона допомагає в дотриманні прав жінок та дівчат. Тренером виступила Олена Суслова – правозахисниця, ґендерна активістка, тренерка дослідниця з досвідом більше 20 років в Україні і закордоном з ґендерних питань, трансформації конфліктів, миротворення тощо. Олена є однією з ініціаторок проекту «Уповноважувальна освіта – рівні права та можливості для хлопців і дівчат» (ґендерна освіта базована на філософії ненасильства). Програма успішно розвивається в 10 країнах світу.

«Сьогодні ми дізналися багато про ґендерну рівність і тепер навіть хочемо провести такі тренінги в себе в коледжі», – зауважив після тренінгу Віталій, студент Золотоніський коледж ветеринарної медицини БНАУ.

Далі молодь приймали у себе представниці Міжнародної організації «А 21», яка займається протидією торгівлі людьми та підтримкою жертв сучасного рабства. Катерина Яковенко провела презентацію роботи організації в Україні та закликала молодь долучатися до волонтерських та інформаційних акцій з попередження торгівлі людьми та поширення знань про власну безпеку.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).