Депутати обласної ради Віктор Полозов, Владислав Кулініч та Вадим Гайович стали  ініціаторами та меценатами подорожі золотоніської молоді на Фестиваль нескореної Naції “Холодний Яр”.

За словами Вадима Гайовича, під час останнього пленарного засідання ради прийшла в голову гарна ідея – зробити хоч щось корисне в той спекотний день. Так, разом з колегами-депутатами Віктором Полозовим і Владиславом Кулінічем вирішили  подарувати поїздку дітям  Золотоніщини на фестиваль нескореної нації “Холодний Яр”, який днями проходить на Чигиринщині.

Учора діти повернулися із Фестивалю з позитивними емоцями та шаленими враженнями. Організаційні моменти вззяли на себе Оксана Черв’якова та Людмила Вареник, служба у справах дітей. Повернувшись,  Оксана Черв’якова, головний спеціаліст служби у справах дітей зазначила, що програма холодноярського фестивалю була дійсно насичена.

Це й спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту, й  виставки від Українського інституту національної пам’яті, майстер-класи від народних майстрів. Вразили релакс-галявини та гутіркові осередки.

Діти із радістю сприймали виступи аматорів сцени, екскурсії до дуба Залізняка та Мотронинського монастиря – наголошує  посадовиця.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).