Навесні група представників неформального молодіжного об’єднання біеміксерів, скейтерів та самокатерів міста звернулася до місцевої влади з ініціативою створення у Золотоноші безпечного місця для занять сучасними видами екстрим-спорту.  У результаті співпраці та обговорення потреб молоді місцеві депутати підтримали цю ідею. Вже почалася процедура оформлення технічної документації, виділено місце – біля міського стадіону, закадено фінансування. Це велика перемога для міста, адже навіть у Черкасах ще немає скейт-парку, крім того це – втілення мрій нашої молоді.

Ініціативна група МГО “Центр розвитку молоді” взяла участь у навчанні від програми “Київський діалог” та отримала фінансування на грант для реалізації молодіжного спортивного фестивалю “Zolo Street Fest”, який відбудеться за підтримки міського голови вже 24 серпня. Ідея фестивалю – згуртувати місцеву молодь та громаду навколо створення скейт-парку та популяризації здорового способу життя. Волонтерами фестивалю стане золотоніська молодь – учасники молодіжного клубу журналістики та молодіжної ради, які  вже приступили до формування локацій. Уже відбулася організаційна нарада молоді з місцевою владою, за участі заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко. Саме завдяки розвитку партнерства та через відкритий діалог можна планувати спільні ініціативи та мотивувати молодь брати на себе відповідальність, проявляти активність до життя міста.

Сьогодні до міста завітали гості – представниці ГО «Київський діалог» – Тетяна Кавальчук та Інна Наливайко. Волонтери  поділилися планами реалізації молодіжного фесту, покзали місто та заручилися підтримкою у майбутній діяльності.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).