Ще напередодні нового року міська рада у складі секретаря міської ради Наталії Сьомак, заступника міського голови Олександра Флоренка  та голова релігійної організації «Релігійна громада Щербинівської церкви „Маяк свободи“», яка зареєстрована в селі Щербинівка, Сергій Раєвський, за участі старости сіл Кропивна, Маліївка та Щербинівка Олександра Кипича підписали меморандум про співпрацю.

Головною метою даного меморандуму є впровадження благодійних ініціатив, базуючись на реальних потребах як самого села, так і всієї громади, військовослужбовців та внутрішньо переміщених і евакуйованих осіб, задля всебічного надання реабілітаційних послуг.

Як зазначає староста Кропивнянського округу Олександр Кипич, сім’я Раєвських вже протягом минулих років вела активну роботу із функціонування організації у селі Щербинівка. Вони орендували приміщення старого будинку культури, який був у зовсім недбалому стані. Втім, доклавши великих старань, родина зробила капітальний ремонт будівлі. У період війни організація вже поселила внутрішньо переміщених і евакуйованих осіб.

Нині власники організації планують розширити вибір вакантних робочих місць, зокрема, збудувати пекарню, швейну фабрику та зону паркування.

«Ще до укладення меморандуму ми тісно співпрацювали з Сергієм Раєвським. Перш за все, мушу сказати, що ця релігійна організація не тільки займається благодійними справами, а й розвитком сільської місцевості. Доводять до ладу занедбані будівлі, займаються гуманітарною допомогою, надають переселенцям місця проживання та забезпечують село додатковими робочими місцями і повною зайнятістю», – наголосила Наталія Сьомак.

У процесі підписання меморандуму керівництво міської ради з очільником організації обговорили усі проблемні питання, що стосуються взаємодопомоги та розглянули варіанти подальшої співпраці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).