7 жовтня у Золотоноші, в міському Будинку культури, відбувся півфінал відкритої «Ліги сміху». 8 команд з різних куточків України змагалися за вихід до фіналу: «Кавомани» і «Старі клячі» (Золотоноша), «Довідник «Стеля» і «Хвилюватися немає причин» (Черкаси), «Владімірский централ – город Сєвєрний» (Чернігів), «Дуракам закон не писаний» (Ніжин), «Shа» (Київ) та «По-людськи» (Чорнобай). Завдання для команд – розкрити різні жанри кіно, у цьому їм допомагали зіркові тренери. Повідомляє zoloto.city

Глядачі надзвичайно тепло вітали зіркових тренерів: мера Золотоноші, ініціатора золотоніської «Ліги сміху» Віталія Войцехівського, новоспеченого фіналіста телевізійної «Ліги сміху», автора та актора команди «Ветерани космічних військ» Артема Дамницького, фронтмена команди «30+» м. Житомир, півфіналіста телевізійної «Ліги сміху», автора та актора гумористичного скетчкому «Бюджетники» на «UA:Першому» Івана Кухарчука та акторку театру і кіно, пародиста, ту саму Ольгу зі «Скаженого весілля» – Інну Приходько. Одна з ініціаторів та натхненників Ліги, а також головний меценат дійства, засновниця Благодійного фонду «Разом» Людмила Русаліна  не змогла бути присутньою на грі, тому сталася заміна зіркового тренера. Замість неї з командами – «Довідник стеля» і «Старі клячі» – працювала учасниця телевізійної «Ліги сміху», акторка вінницької команди «Моя провінція», харизматична Анастасія Ткаченко. Режисери золотоніської «Ліги сміху» – автори та актори популярного скетчкому «Країна У» Ілля Дерменжи та Сергій Бібілов.

«Лігосміхівці» запалили зал іскрометними, дотепними жартами, які вдало пов’язали з місцевими проблемами, чим викликали шквал емоцій та бурхливі оплески глядачів. Гра настільки була захопливою, динамічною, що лише за результатами батлів вдалося встановити чотирьох фіналістів золотоніської відкритої «Ліги сміху». Тож у фінальному запеклому гумористичному бою змагатимуться команди: «Довідник «Стеля», «Владімірский централ – город Сєвєрний», «Дуракам закон не писаний» та «По-людськи».

І, звичайно ж, невід’ємною складовою Ліги стала благодійність. Виручені від продажу квитків та зібрані у скриньках гроші – майже 18 000 грн – організатори заходу передали вчителю спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій Олені Болговій, яка потребує лікування від тяжкої хвороби.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).