З 1 лютого до 9 березня 2022 року триває реєстрація осіб для участі у ЗНО-2022. Участь у ЗНО може взяти особа, яка має повну загальну освіту або здобуде її в поточному навчальному році.

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році налічує 13 тестувань: українська мова, українська мова та література, історія України, математика(рівень стандарту –лише для ДПА), біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО може скласти п’ять тестів за кошти державного бюджету, а шостий – за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість становитиме з усіх предметів, крім іноземної мови – 354 грн., а з іноземної мови – 789 грн. Така вартість пояснюється тим, що у сертифікаційній роботі з  іноземної мови є завдання з розгорнутою відповіддю, які перевіряють екзаменатори, чию працю треба оплатити.

Основний пакет документів для учасників ЗНО складається з реєстраційної заяви та копії паспорта, засвідченого його власником. Документи відправляються до міста Києва в центр оцінювання якості освіти.

Документом, що підтверджує реєстрацію, є Сертифікат ЗНО-2022.

Він є обов’язковим документом для допуску в пункти  проведення ЗНО, у ньому проставляються відмітки про проходження тестування. Також сертифікат містить номер та PIN-код, які потрібні  для входу до інформаційної сторінки.

Місце, дата, час проведення ЗНО зазначається в запрошенні-перепустці. Запрошення –перепустка, на відміну від сертифікату, не надсилатимуться поштою – її потрібно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки. Запрошення-перепустки буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше 29 квітня 2022 року.

У 2022 році ЗНО проходитиме в такі дні:

Фізика – 23 травня;

Хімія – 26 травня;

Українська мова та література – 31 травня;

Математика і математика рівня стандарту – 3 червня;

Іспанська, німецька,, французька мови – 6 червня;

Англійська  мова– 7 червня;

Історія України – 10 червня;

Географія – 14 червня;

Біологія – 17 червня.

При вступі до закладу вищої освіти у 2022 році приймаються сертифікати 2019,2020,2021,2022 років у будь-яких комбінаціях на вибір випускника.

Результати ЗНО із  чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої  освіти для осіб, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Це такі предмети:

українська мова або українська мова та література;

математика;

історія України або іноземна мова;

один з навчальних предметів(історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французькі мови.

Результати ЗНО учасники отримають в такий період:

Фізику, хімію – до 7 червня 2022 року;

Українську  мову, українську мову та літературу – до 24 червня;

Математику, географію – до 27 червня;

Іноземні мови, історію України, біологію – до 30 червня.

Пробне тестування відбудеться 19 та 26 березня на базі Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).