Сьогодні до Золотоноші завітали улюбленці публіки, зірки телешоу “Квартал – 95” Євген Кошовий та Олександр Пікалов, співаки Олег Скрипка й Віталій Козловський. Зоряні гості приїхали підтримати бойовий дух військовослужбовців та на деякий час відволікли їх від думок про війну.

Свято внесло нотку романтики у повсякденне життя золотонісців – на сцені міського Будинку культури рішучий військовий зробив пропозицію коханій, і зірвав шквал аплодисментів почувши від майбутньої дружини  заповітне “Так”.

– Привітав оборонців та артистів і військовий капелан. Він подякував студії квартал 95 за справжнього сина України – Головнокомандувача Володимира Зеленського. Я, у свою чергу, щиро дякую тим, хто сьогодні відвойовує нашу свободу та цілісність. І тим, хто змушує наших мужніх воїнів і тендітних захисниць посміхатися, на мить забути про жахіття війни – артистичний український батальйон, ви – унікальні. Всім перемоги! Слава Україні! – прокоментував подію народний депутат україни віталій Войцехівський.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).