Коли з’являється новорічна ялинка, це означає, що свято зовсім поруч. Новий рік рідко обходиться без цього символу. Скільки радості приносить ошатно прикрашена ялинка дітям ! Але не менше щастя зелена красуня дарує і дорослим людям.
Струнка, пишна, пахуча новорічна ялинка – справжня окраса новорічних свят. Сьогодні жителі села Деньги Золотоніської об’єднаної територіальної громади отримали частинку святкового настрою.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/d2.jpg)
Міська служба з благоустрою прикрасила головну ялинку села. Дякуємо за створення святкового настрою!