Якими нагальними справами займаються у селах Золотоніської ОТГ у цей перехідний період – про це ми поговорили із старостою села Коробівка Сергієм Кожем’яко. Пише Золо.Сіті.

Наразі очільник сільської громади займається вирішенням організаційних моментів. Вони становлять 90% всього робочого часу.

Нагальним нині є провести інвентаризацію майна та укомплектувати штат старостату. Відповідно до законодавства офіційно працевлаштувати діловода, бухгалтера, працівника котельні, техпрацівника можна тільки з 1 січня 2021 року. Тому, лише завдяки свідомості та людяності спеціалістів-односельців, вони виконують обов’язки на добровільних засадах.

– Наразі уже маємо власну печатку, тож проблеми з видачею довідок про склад сім’ї, що було найнагальнішим, уже позбулися, − розповідає староста, від призначення якого пройшло усього 8 днів.

Хоча до Водохреща ще залишається понад місяць, та у Коробівці вже змайстрували поміст для купання у річці. Традиційно коробівчани йдуть хресною ходою від церкви до водойми. Після освячення води батюшкою бажаючі занурюються у святу купіль. А далі – гарячий чай та медовуха.

Будинок культури та фельдшерсько-акушерський пункт працюють у штатному режимі. У спортивному залі, що знаходиться у сільському Будинку культури, відновили опалення, і там залюбки займаються школярі та працюють спортивні гуртки для усіх бажаючих.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).