09 березня у спортивному залі Золотоніської ЗОШ № 3 відбулися ігри фінального етапу обласного турніру ЧОО ВФСТ “Колос” з волейболу серед жіночих команд територіальних громад Золотоніщини.

У турнірі в цілому узяли участь 9 команд. До фіналу вийшли чотири дівочих колективи – “Статус” (Золотоноша), “Благодатне”, “Нова Дмитрівка” та “Драбівці”. Фінальний розіграш проводили за коловою системою. Тут переможцем стала досвідчена команда із Благодатного. Дівчата із рахунком 2:0 здобули перемогу у всіх матчах, з 9-ма очками виборовши перше місце.

Долю п’єдесталу вирішила остання зустріч між командами Нової Дмитрівки та Драбівців. У напруженому поєдинку з рахунком 2: 1 перемогу здобула команда села Нова Дмитрівка, яка й посіла друге місце.

Опісля змагань учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

З вітальним словом виступили секретар Золотоніської міської ради Наталія Сьомак, заступник начальника Золотоніської районної військової адміністрації Богдан Возняк, заступник голови Новодмитрівської сільської ради Тетяна Гончаренко.

Переможці та призери нагородженні грамотами та кубками ЧОО ВФСТ “Колос” та медалями служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

За багаторічний внесок у розвиток жіночого волейболу нагороджена грамотою та пам’ятним призом ЧОО ВФСТ “Колос” Іванна Заїка, капітан команди с. Благодатне.

Організатори змагань дякують судді Володимиру Тараненку, за справедливе суддівство та дирекції школи за співпрацю.